Súťaž o knihu Mount Everest

Rád súťažíš? Skvelé! Máme tu niečo pre teba. Travelistan v spolupráci s Everest Hard Way Slovak Expedition 2017 usporiadal súťaž.

Vyhrať môžeš knihu Mount Everest 2016, ktorá obsahuje rozprávanie a fotky horolezcov Vlada Štrbu a Zoliho Pála o ich spoločnom pokuse vystúpiť na Mount Everest nie práve najľahšou cestou.

Súťaž o knihu Mount Everest

Chceš byť zaradený do žrebovania o túto knihu? Sú to 3 jednoduché kroky:

  • Klikni na http://www.everest.8000.sk/podpora.php
  • Podpor horolezcov v rámci ich programu „Vy nám – My vám“ objednaním ľubovoľnej podpory (minimálne kúpou expedičnej samolepky alebo ktoréhokoľvek iného produktu)
  • Do poznámky pri objednávke uveď „súťaž s Travelistanom“

Členovia expedície Ti budú vďační za akúkoľvek podporu/finančný dar.

Súťaž trvá do 19. februára 2017.

Vladovi a Zolimu držíme palce pri druhom pokuse o výstup na Mount Everest – Hard Way v roku 2017. S Vladom sme sa minulý rok v Kathmandu stretli aj osobne a obaja horolezci majú našu plnú dôveru a podporu. Prezradíme Ti aj malé tajomstvo. Na jar sa s nimi možno opäť stretneme v Nepále, pretože sa plánujeme pridať na aklimatizačný trek na Mera Peak (6476 m). Podpor aj Ty slovenskú expedíciu Everest Hard Way 2017 a zapoj sa do súťaže o expedičnú knihu.

Súťaž o knihu Mount Everest

S Vladom Štrbom vlani v Kathmandu

  1. Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zúčastnili súťaže a podporili našich horolezcov. Výhercom knihy sa stal Michal Majling z Bratislavy. Knihu s podpisom Vám čoskoro pošle Vlado Štrba. Gratulejeme 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zdieľaní